Loading color scheme

Martina

Neuveritelne intenzivni a velmi obohacujici...cte se jednim dechem... Kniha vas donuti zrekapitulovat i svuj zivot... na chvili se zastavit a zamyslet se nad tim, zda tu neplytvate drahocenym casem na veci, ktere nedavaji smysl...

Radek

Tahle kniha není lehká. Ale myslím, že koho si najde, tomu dá moc. Strašně moc. Při čtení se u mě střídaly emoce.

Číst dále

Evka

Za soumraku jsem si sedla s tvou knihou a nemohla jsem se odtrhnout. Četla jsem ji skoro bez dechu. Neuvěřitelně to mnou rezonuje. A hned ji objednávám i pro své děti a snachy. Je důležité, aby si ji přečetli, ale tu moji vlastně nechci nikomu půjčovat.

P.

Po přečtení se krásně srovnají priority v životě. Člověk si snáz uvědomí, co je důležité a co ne. Jak  důležité je nevzdávat se, i když je situace opravdu vážná.

Jana

Emocionálně velmi silný příběh o tématech, ze kterých máme všichni strach, a o kterých není lehké číst. Zároveň je tak dobře napsaný, že jsem knížku nemohla odložit a přečetla v průběhu jednoho dne. Během čtení si člověk neustále uvědomuje tíživou pravdu vlastní smrtelnosti,

Číst dále

Jarka

Při čtení jsem se chytala drobností, kdy problesklo, že i v těch nejhorších chvílích v tobě pořád ještě byla... nevím… radost? Vtip?

Číst dále

Karel

Z textu knihy čiší ryzí strach a bolest tak autenticky, že nelze pochybovat o významu cesty, kterou Marta za tak krátkou dobu prošla. V hlavě vám ale zůstane palčivá otázka, jestli tenhle strastiplný způsob je jediná možnost, jak posunout své vlastní JÁ a začít respektovat své tělo a sama sebe.

Venda

Měla jsem strach vůbec začít číst. Ale nakonec jsem knihu přečetla za večer jedním dechem. A nebylo to pro mě čtení o bitvě dosud nepřemožitelné ženské se zákeřnou a nespravedlivou nemocí. Byl to příběh o tom, že i ta nejhorší nemoc může vlastně přinést do života pozitivum.

Číst dále

Vlastimil

Působivý příběh, který nás učí, jak se vyrovnávat s výzvami a jak hledat sílu v nejtěžších chvílích. Doporučuji ji všem, kdo hledají inspiraci a motivaci k pozitivní změně v životě.

Kačka

Nevím, zda o knížce na takové téma smím říct, že je krásná. Ale četla jsem ji jedním dechem.

Tom

Když se mi něco nechce dělat a říkám si, že MUSÍM, vzpomenu si na historku z knížky, nad kterou se vždycky směju. Nebudu ji čtenáři prozrazovat. Ale je krásné si slovo MUSÍM nahradit slovem MŮŽU. Člověk hned ucítí pokoru a vděk, život je hned zas veselejší.

Monika

Do knihy se mi nechtělo. Bála jsem se, že bude náročná a zanechá ve mně hrůzu a strach. Dlouho jsem ale nevydržela a knížku otevřela. Už jsem se od čtení neodtrhla, přečetla jsem ji jedním dechem. Knihu by si měl přečíst snad každý, kdo se na  své cestě trochu ztratil.

Míla

Autorku znám asi patnáct let a vím, že od dětství toužila napsat knihu. Každý, kdo Martu zná, by určitě čekal nějakou rozesmátou a zábavnou knížku ze života, plnou vtipných historek. Nakonec je její kniha psaná jako deník z nemocnice. Není to ale obyčejný deník.

Číst dále

Petr

  • "Kniha pomůže každému...," doneslo se mi. A přiznám se, že jsem nerozuměl tomu, jak by mohla. Ale během pár stran jsem to pochopil. 
Číst dále

Kateřina

Pravdivý příběh, který chytne za srdce. Díky němu si uvědomíte, že vše, co máte v životě, není samozřejmost. Příběh, při kterém vám naskakuje husí kůže. Příběh o neskutečné ženě bojovnici. Děkuji vesmíru za příběh se šťastným koncem.

Helena

Čtu knihu jedním dechem a nepřestávám vycházet z údivu nad lidskou odvahou.

E.N.

Tvá kniha je Krásná a Opravdová, jako Ty. Děkuji Ti za ni. Její poselství si budu připomínat tak dlouho, dokud ho nebudu umět sama přirozeně žít. Ať si Tvá kniha najde cestu ke všem, kdo jej potřebují poznat.

Radka

Tak moc to se mnou souzní! Procházím si s textem tolika emocemi, je to úžasný mazec! A převládá nadšení a obdiv, co člověk dokáže.

Číst dále

Milada

Chci napsat velké poděkování za sdílení tohoto příběhu. Při četbě jsem mnohokrát cítila, jak to ke mně hovoří.

Dana

Nemohla jsem se od toho odtrhnout! Napadá mě tolik lidí, kterým koupím výtisk! Navíc si myslím, že nemocniční personál by to měl mít jako povinnou četbu.

Petra

Právě jsem dočetla tenhle úžasný deník! Je neuvěřitelné, jakou sílu může mít příběh napsaný do knihy. Jsem plná dojmů, brečela jsem a prožívala.

Číst dále

E.

Marti, objevila jsi Tajemství. Jak sama v knize říkáš – čím hůř jsme na tom s Láskou, tím víc bolesti je k jejímu nalezení potřeba.

Eva

Kniha mne naprosto strhla a každičký den jsem prožívala s autorkou, fandila jí, přála si, ať už je dobře. Úplně jsem se ocitla v tom pokoji. Tato kniha má velmi silné poselství pro mnoho lidí. Obzvlášť v dnešní době. Přináší uvědomění si své hodnoty, ocenění sebe sama a spousty dalšího.

Andy

Kniha dnes dorazila a já řvu už od prvních stránek. Některé pocity znám bohužel dost důvěrně, v některých pasážích jsem se našla úplně. Nevím, zda o knížce na takové téma můžu říct, že je krásná. Ale četla jsem ji jedním dechem.

Jana

Děkuji Martě za příběh plný naděje a lásky k životu. Před časem jsem prožila temnotu, znovuzrození, zázrak. Netušila jsem, že zázrak plný kouzel mohu prožít znovu.

Helča

Moje bránice a břišní svaly ti děkují! Trpaslík a klouzající čepice mě rozesmály k slzám.

Vlasta

Neuvěřitelně inspirativní a dojemný příběh o síle lidské vůle a víry. Deníkový záznam se snaží popsat nejen čím autorka prošla, ale také se zamýšlí nad silou lidského ducha a vnitřního spojení s ním.

Jarmila

Dlouho jsem se zastavila u okamžiku, kdy autorku "pohladila" smrt. Lidé říkají nejčastěji, že na ně sáhla smrt, vždycky je to negativní, ale nikdy jsem neslyšela, že by někoho pohladila. V tu chvíli člověku nepřipadá tak hrozná a snad - pokud toho budu schopna - si na tuhle větu vzpomenu až někdy ... doufám že za dlouho .... přijde pohladit mne...  

Vokurková Noci mojí smrti 3D prava 500px
Udělejte si svůj obrázek!

Ráda vám pošlu první kapitoly knihy zdarma

O knize