Loading color scheme

  • Jsem Marta. Živá, zdravá, šťastná a po většinu času plná vděčnosti. Můj život je nádherný - takový, o jakém jsem vždycky snila. Cesta k němu ale byla nesmírně bolavá. Ocitla jsem se na pokraji smrti a musela hodit za hlavu vše, za čím jsem se roky honila. Své představy, přání, touhy,... Všechno jsem pustila. A, co bolelo nejvíc, pustila jsem i touhu žít. Vzdala jsem se a přijala Smrt.

.

    • A díky tomu jsem dokázala uvidět Život. Tam, v té tmě, jsem pochopila, že to, jaký můj Život je, záleží jen na mě. A je úplně jedno, jestli jsem na pláži nebo v nemocniční izolaci. Mám schopnost si každý den naplňovat radostí a krásou. A možná je to i moje povinnost. Nikdo jiný to za mě totiž neudělá.

 

    • Tak to dělám... Záměrně, den po dni. Plním si své dětské sny a užívám si každou hodinu svého života. Je pestrý, pulzující, radostný, občas bolavý nebo uplakaný, ale vždy tak barevný!
  • Vím, že bolest, strach a bezmoc se mi zaryly hluboko. A moc bych si přála, aby už nikdo jiný nemusel podobným peklem projít. Nechte se, prosím, mým příběhem inspirovat. Věřím, že může pomoci nejen mně.